ART / Lithographs / Litographs 16218380
nr 1621 8380
LITOGRAPHS
2 pcs, Christel Hansson, 'Nattsvärd & Månblomma'. Signed, numbered Pt. Image dimensions: 55x28 cm, outer dimensions including frame: 76x45,
2 st, Christel Hansson, "Nattsvärd & Månblomma". Signerad, numrerad Pt. Färglitografi, bildmått: 55x28 cm, yttermått inklusive ram: 76x45 cm
Withdrawn
Monday May 20 2024
at 20:08:51